کور / خبرتیا او پيغامونه / بورسیه دوره آنلاین MBA برای کشور افغانستان

بورسیه دوره آنلاین MBA برای کشور افغانستان

در راستای حمایت از برنامه های دولت محترم افغانستان و برنامه توسعه ملل متحد در دستیابی به اهداف انکشافی هزاره، مصوب مارچ 2004، موسسه World Wide Science مالزی (مرکز گسترش دانش در کشورهای در حال توسعه) با همکاری آکادمی اینترنتی eLearnEver در ایران ، اقدام به برگزاری دوره آنلاین تخصصی MBA یا Master of Business Administration همراه با بورسیه تحصیلی نموده است. این بورسیه به میزان 40% هزینه دوره (هزینه کل دوره بدون بورسیه 1750$ می باشد) شامل تعداد محدودی از فارغ التحصیلان رشته های مختلف افغانستان خواهد بود که بر اساس شرایط زیر اقدام به ثبت نام در این دوره آزاد علمی نمایند. این برنامه به کشور افغانستان برای به وجود آوردن تحولات و اتصال به دانش، تجربه و منابع علمی و همچنین به مردم آن برای ساختن یک زندگی بهتر کمک می نماید.
مراحل ثبت نام برای اخذ بورسیه:
1) با مراجعه به سایت آکادمی اینترنتی eLearnEver و نسبت به پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام اقدام نمایید.  (ورود به سایت)
2) بلافاصله رزومه (سابقه کاری) خود را به همراه مدارکی که صحت آن را نشان می دهد از طریق email به آدرس info@elearnever.net ارسال نمایید.
3) به همراه مدارک فوق نامه تایید رسمی یکی از مقامات محلی را برای ما به همین آدرس ایمیل کنید که روی برگه رسمی و با مهر و امضا رسمی باشد و در آن ذکر شده باشد که شما به لحاظ آمادگی علمی و میزان تلاش برای موفقیت در این دوره، مورد تایید این مقام محلی می باشید.
پس از دریافت این مدارک، تمامی موارد توسط کمیته علمی بررسی و در مدت حداکثر یک هفته نتیجه آن از طریق email به اطلاع متقاضی خواهد رسید. سپس همکاران ما مراحل ثبت نام نهائی را به شما اعلام خواهند نمود. این متقاضیان تنها با پرداخت 1000$ به صورت اقساط در این دوره ثبت نام خواهند نمود.
مهلت ثبت نام اینترنتی و ارسال مدارک: 20 نوامبر 2010
با آرزوی موفقیت
World Wide Science SDN. BHD

eLearnEver eAcademy Team

http://www.elearnever.com
info@elearnever.net

Phone No.
+983116271230
+983116283907

Support No. (8:00 to 23:00)
+989137374164

Address
Iran – Esfahan – Artesh Street – Hossein Abad bridge – No.119 – Floor 3 – #4